Penzion Javorice ubytovanie Telc

Penzion Telc Javorice

Agroturistika - Sedem izieb v dome, spoločenská miestnosť, kuchynka - vlastné varenie, možnosť objednať raňajky. Ovocie, marmelády, mošty, med, medovina a slivovica - všetko domácej produkcie. Ovčie deky a kožušiny, možnosť návštevy hospodárstva.

Ubytovanie na vidieku Penzion a kemp Javořice : Rozľahlá poľnohospodárska usedlosť sa nachádza v malej obci Lhotka u Telče. Hospodárske priestory, priliehajúce k obytnému krídlu boli od základov prebudovanie na izby, vrátane vstupnej haly s možnosťou posedenia. Statek Javořice ponúka na ubytovanie útulné izby umiestnené v 1. poschodí a v podkroví. Na rozľahlej záhrade je miesto pre cca 15 stanov, 5 karavanov.

Zemedelská usedlosť ubytovanie Javořice izby : Izby č. 1 a č. 7 sú trojpostelové (16 m2) s oknom do dvora, a dediny. Izby č. 2 a 3 sú dvojposteľové (12 m2), okno do záhrady, výhľad na Štamberk a Javořici. Tieto izby majú vlastné príslušenstvo, kúpeľňu so sprchou, umývadlom a WC. V podkroví sú izby - č. 4 trojpostelová s výhľadom na záhradu a do dediny, s vlastnou kúpeľňou (WC, sprcha, umývadlo). Č. 5 je dvojposteľová izba s prístelkou, a č. 6 je jednolôžková s prístelkou - tieto izby majú okno s výhľadom na Štamberk a Javořici, majú spoločnú kúpeľňu (WC, sprcha, umývadlo) prístupnú zo spoločnej podesty, ideálne pre 4-5 člennú rodinu.
 
Javořice ubytovanie v súkromí Lhotka Telč Vybavenie izieb : Postele o rozmeru 80 x 200 cm, celé matrace, prešívané deky a vankúše s náplňou perí alebo Ovčia vlna, potiahnuté, vrátane 2 uterákov, mydla, sprchovacieho gelu na osobu. 1 skriňa s ramienkami, stôl, stoličky alebo kreslá podľa počtu osôb, nočný stolík u postele. V izbe č. 3 je dvojlôžko, v č. 1, 4 a 7 dvojlôžko + samostatná posteľ, v č. 2, 5 a 6 sú samostatné postele (možno prestavať aj inak).

Stravovanie v penzióne Javořice : Vo spoločnej kuchynke na prízemí si môžete sami nachystať niečo k jedlu. V dohľadnej dobe bude kuchynský kút aj v chodbe pred izbou č. 3 a chystajú sa ďalšie (snad príjemné) prekvapenia. Večerať alebo obedovať sa dá v 100m vzdialenej reštaurácii "Pod Štamberkom", prípadne v reštaurácii Na kovárni v Mrákotíne (3 km) alebo v Řasnej U Kolárov (cca 2 km).

Služby poskytované v penzióne a kempu Javořice : Celý dom je nefajčiarsky (tiež vzhľadom k dreveným stropom v izbách). Možnosť detskej postieľky, stoličky, vaničky ... V kempingu je k dispozícii elektrická prípojka, kúpeľne a WC, kút na umývanie riadu, chladnička, mraznička a stôl na ping-pong.

Dovolenka v ČR Telč ubytovanie Lhotka statok Javořice Turistika v okolí : Na vidiek patria aj zvieratá a tak sa za domom pasú ovečky. U domu je záhrada s ovocnými stromami (čerešne k jedlu sú voľne k dispozícii), malý lesík, ihrisko na futbal, buduje sa ihrisko na volejbal a nohejbal. V blízkosti je aj niekoľko rybníkov (z toho tri vlastné) na kúpanie, obmedzene aj rybolov. V dosahu sú hlboké lesy hojné na lesnú zver, huby, maliny, černice, čučoriedky ... .
Penzion Telc Javorice - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Telc Javorice - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Telc Javorice - možnosť pripojenia na internetPenzion Telc Javorice - k dispozícii letná terasaPenzion Telc Javorice - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Telc Javorice - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Javorice ubytovanie Telc Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 2 °C Nočná tepl.: -4 °C Vietor: 6 m/s